تقدیم بودجه 8 هزار 920 میلیون ریالی سال 1398 به شورای اسلامی شهر

تقدیم بودجه 8 هزار 920 میلیون ریالی سال 1398 به شورای اسلامی شهر

سرپرست شهرداری یزد در یکصد و بیست و هفتمین نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد لایحه بودجه ۸ هزار و ۹۲۰ میلیارد ریالی سال ۱۳۹۸ شهرداری یزد را تقدیم شورا نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، سید علی مشتاقیون اظهار داشت: در لایحه بودجه سعی کردیم با درنظر گرفتن تمام جوانب و ظرفیت‌های ممکن، برنامه‌ریزی دقیقی به عمل آوریم.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم شورای شهر در بخش منابع، حمایت و همراهی لازم را داشته باشند و بتوانیم بودجه‌ای متعادل و انعطاف‌پذیر و متناسب با شرایط پیش‌بینی شده برای سال آینده ارائه کنیم.

سرپرست شهرداری یزد تصریح کرد: در بحث دولت و مشکلاتی که در حال حاضر در سطح کشور با آن مواجه هستیم این رویکرد را داریم که دولت به سمت صادرات محوری و کاهش اتکا به نفت را در دستور کار خود قرار داده است.

مشتاقیون افزود: شهرداری‌ها هم باید به جای شهر فروشی و تراکم فروشی که موردی و بادی به هر جهت است خلاص شده و به سمت منابع پایدار حرکت کنند.

وی تصریح کرد: بخشی از این موضوع مربوط به لوایح و برنامه‌هایی است که دولت به صورت دیرهنگام وارد شده و بخشی دیگر هم مربوط به مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد است.

وی ادامه داد: بر خلاف فضاسازی‌های منفی رسانه‌ای که در چند روز قبل شاهد بودیم، بودجه بسته شده نشان دهنده کمال همدلی و هماهنگی معاونین و مسئولان شهرداری و شهردار منتخب شورای شهر بوده است و حاصل بیش از100 جلسه، مشارکت 66 نفر از جمله معاونین، مدیران و کارشناسان و صرف 1000 نفر ساعت کار کارشناسی و مدیریتی می باشد.