تقدیر شهردار یزد از اعضای کمیته فنی کارگروه حمل و نقل پاک شهرداری

تقدیر شهردار یزد از اعضای کمیته فنی کارگروه حمل و نقل پاک شهرداری


تقدیر شهردار یزد از اعضای کمیته فنی کارگروه حمل و نقل پاک شهرداری

شهردار شهر میراث جهانی یزد به مناسبت روز جهانی دوچرخه سواری از معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری و اعضای کمیته فنی کارگروه حمل و نقل پاک شهرداری یزد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در روز جهانی دوچرخه سواری از محمد علی سلمانی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری و اعضای کمیته فنی کارگروه حمل و نقل پاک شهرداری تقدیر کرد.

شهردار یزد با حضور در معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری، با اهدای لوح تقدیر به محمد علی سلمانی معاون امور زیربنایی، محمد مرزبان مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک و اعضای کمیته فنی کارگروه حمل و نقل پاک، علیرضا شایق، محمد مزرعه ملایی و مهدی شهریاری تقدیر کرد.

وی با اشاره به سیاست های مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر در زمینه توسعه سیستم های حمل و نقل پاک و به ویژه تقویت زیرساخت های دوچرخه سواری خاطر نشان کرد، هدف گذاری سال گذشته برای احداث 50 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری با اهتمام معاون زیربنایی و پیگیری مستمر کمیته فنی کارگروه حمل و نقل پاک محقق گردید و امروز شاهد اجرای مسیر دوچرخه سواری در بلوار مهر، مناجات، پژوهش، شهید دهقان منشادی، بوستان و کیفیت بخشی به مسیرهای موجود همچون بلوار شهید قندی، بوستان مسیح و دیگر نقاط شهر می باشیم.

عزیزی همچنین اذعان داشت: امروز احداث مسیرهای دوچرخه سواری یک انتخاب نیست، بلکه به عنوان یک الزام برای تحقق حمل و نقل انسان محور می باشد از این رو در سال 1400 بایستی برنامه ریزی و پیگیری لازم جهت احداث 100 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری و تصویب طرح های مربوطه و اخذ مصوبات از مراجع ذیصلاح در دستورکار قرار بگیرد.

در این مراسم عباس ملازینلی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و حسین ساجدی فر مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد نیز حضور داشتند.