• چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری یزد

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری یزد

حسین ساجدی فر گفت: همزمان با فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، با حضور محمدعلی طالبی استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در حوزه های خدمات اداری و توانمندی های بخش خصوصی در محل کارخانه جنوب یزد ‌افتتاح شد.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد با اشاره به ضرورت تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان افزود: نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی با هدف ارائه گزارش اقدامات عمرانی، خدماتی، شهرسازی و همچنین فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری یزد و اقدامات سایر دستگاه ها به آحاد جامعه افتتاح شده است.

ساجدی فر حضور پرشور اقشار مختلف مردم را یکی از ویژگی‌های منحصر بفرد این نمایشگاه دانست و گفت: شعار محوری تعیین شده از سوی مدیر اجرائی نمایشگاه عبارت هر غرفه یک خدمت تعیین شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد اظهارداشت: غرفه شهرداری یزد در نمایشگاه فعالیت خود را از بیست بهمن آغاز و همه روزه تا بیست و چهارم بهمن ماه از ساعت پانزده الی بیست و یک  در محل کارخانه جنوب(خیابان آیت‌الله کاشانی یزد) برای بازدید عموم دایر است.

وی در پایان گفت: فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و خدمات انجام شده به مردم است.

آدرس کوتاه :

شهردار یزد در نخستین نشست سه شنبه های فرهنگی عنوان کرد: در عرصه فرهنگی تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا کتاب داشتن جای خود را به کتاب خواندن بدهد

شهردار یزد در نخستین نشست سه شنبه های فرهنگی با تاکید بر لزوم معرفی سرمایه های معنوی یزد به شهروندان، اظهار داشت: در عرصه فرهنگی تمام تلاش خود را...

۱۳۹۸/۰۴/۵ 7 بازدید